czwartek, 28 stycznia 2010

DARMOWY GORYL i KAMPANIA!!!

DArmowy goryl!
wystarczy wejsc w www.stardoll.com/pl/campaigns/endangered-species/

a potem się zalogowac i kliknac adoptuj mnie!!
tych zwierzaków będzie darmowych więcej każdy w nowym miesiącu!

niedziela, 24 stycznia 2010

Sprzedam KOnta

Mika.orika-SPRZEDANE!!
saad.cool-sprzedam 33 stardolary na koncie 18 stardpunktów
k.lizusik-sprzedam 43 stardolary na koncie 6 starpunktów
karola_sz.w.-sprzedam 0 stardolarów na koncie 40 starpunktów
Stopkaj - sprzedam , 28 stardollarów na koncie 14 starpunktów
madziuleczek123-sprzedane!!
0 starpunktow
misiak.misiu-prezent tak samo nie otwarty , 0 starpunktów
kropezka-tak samo prezent nie otwarty, 0 starpunktow:)


WSZYSTKIE KONTA SĄ NOWE
CENY DO UZGODNIENIA, ZGŁASZANIE SIĘ DO OLUTYNUTY
PS SKONTAKTUJ SIĘ Z OLUTĄNUTĄ POPRZEZ KSIĘGĘ GOŚCI!

ZAPRASZAM CENY SĄ BARDZO TANIE:)

sobota, 23 stycznia 2010

Nowa darmówka - szlik !


Aby ją mieć należy :


1. Wejść na gizlibak.com
2. W puste miejsce wpisać http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=230
3. Zalogować się
4. Wpisać http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=230
5. Darmówka jest przy szafie w prezencie od admina :)

FAjny blog:)

www.blog-KINA-diamond.blogspot.com/

podoba mi się ten blog możecie tam wpadnąc:)
to blog kina-diamond

ma 14 lat;0jest miła i myślę że dla was też będzie

więcej informacji uzyskacie na blogu:)

Darmowa torebka:)


Darmowa torebka
1. Wchodzimy na www.kip6.com
2. W okienko wpisujemy www.stardoll.com/contest/view.php?id=227
3. Logujemy się.
4. W górnym okienku, gdzie znajduje się teraz poprzedni adres,
wklejamy www.stardoll.com/contest/finish.php?id=227
4. Torebka czeka w prezencie od admina przy szafie :)
POWODZENIA!

środa, 20 stycznia 2010

Jestem właścicielką bloga:)

Cześć ! Jestem nową współwłaścicielą bloga .Będę pisała o nowych darmówkach , kodach i nowościach na stardoll . Moje konto na stardoll.com to malter .Mam 13 lat i jestem Marta ze Szczecina :D to tyle o mnie .

wtorek, 19 stycznia 2010

WRÓCIŁ 1 STARDOLAR NA DZIEŃ


Od dzisiaj znowu możemy mieć nieznikającego 1 Star dolara dziennie!!! Grając w gdy Graj&Zarabiaj 1 Star dolar znika następnego dnia tylko zostaje. Resztę (czyli 4 SD) musimy wydaj tego samego dnia co zarobiliśmy!!