DArmowy goryl!
wystarczy wejsc w www.stardoll.com/pl/campaigns/endangered-species/
a potem się zalogowac i kliknac adoptuj mnie!!
tych zwierzaków będzie darmowych więcej każdy w nowym miesiącu!
czwartek, 28 stycznia 2010
niedziela, 24 stycznia 2010
Sprzedam KOnta
Mika.orika-SPRZEDANE!!
saad.cool-sprzedam 33 stardolary na koncie 18 stardpunktów
k.lizusik-sprzedam 43 stardolary na koncie 6 starpunktów
karola_sz.w.-sprzedam 0 stardolarów na koncie 40 starpunktów
Stopkaj - sprzedam , 28 stardollarów na koncie 14 starpunktów
madziuleczek123-sprzedane!!
0 starpunktow
misiak.misiu-prezent tak samo nie otwarty , 0 starpunktów
kropezka-tak samo prezent nie otwarty, 0 starpunktow:)
WSZYSTKIE KONTA SĄ NOWE
CENY DO UZGODNIENIA, ZGŁASZANIE SIĘ DO OLUTYNUTY
PS SKONTAKTUJ SIĘ Z OLUTĄNUTĄ POPRZEZ KSIĘGĘ GOŚCI!
ZAPRASZAM CENY SĄ BARDZO TANIE:)
saad.cool-sprzedam 33 stardolary na koncie 18 stardpunktów
k.lizusik-sprzedam 43 stardolary na koncie 6 starpunktów
karola_sz.w.-sprzedam 0 stardolarów na koncie 40 starpunktów
Stopkaj - sprzedam , 28 stardollarów na koncie 14 starpunktów
madziuleczek123-sprzedane!!
0 starpunktow
misiak.misiu-prezent tak samo nie otwarty , 0 starpunktów
kropezka-tak samo prezent nie otwarty, 0 starpunktow:)
WSZYSTKIE KONTA SĄ NOWE
CENY DO UZGODNIENIA, ZGŁASZANIE SIĘ DO OLUTYNUTY
PS SKONTAKTUJ SIĘ Z OLUTĄNUTĄ POPRZEZ KSIĘGĘ GOŚCI!
ZAPRASZAM CENY SĄ BARDZO TANIE:)
sobota, 23 stycznia 2010
Nowa darmówka - szlik !
FAjny blog:)
www.blog-KINA-diamond.blogspot.com/
podoba mi się ten blog możecie tam wpadnąc:)
to blog kina-diamond
ma 14 lat;0jest miła i myślę że dla was też będzie
więcej informacji uzyskacie na blogu:)
podoba mi się ten blog możecie tam wpadnąc:)
to blog kina-diamond
ma 14 lat;0jest miła i myślę że dla was też będzie
więcej informacji uzyskacie na blogu:)
Darmowa torebka:)
środa, 20 stycznia 2010
Jestem właścicielką bloga:)
Cześć ! Jestem nową współwłaścicielą bloga .Będę pisała o nowych darmówkach , kodach i nowościach na stardoll . Moje konto na stardoll.com to malter .Mam 13 lat i jestem Marta ze Szczecina :D to tyle o mnie .
wtorek, 19 stycznia 2010
WRÓCIŁ 1 STARDOLAR NA DZIEŃ
Subskrybuj:
Posty (Atom)


