czwartek, 28 stycznia 2010

DARMOWY GORYL i KAMPANIA!!!

DArmowy goryl!
wystarczy wejsc w www.stardoll.com/pl/campaigns/endangered-species/

a potem się zalogowac i kliknac adoptuj mnie!!
tych zwierzaków będzie darmowych więcej każdy w nowym miesiącu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz