DArmowy goryl!
wystarczy wejsc w www.stardoll.com/pl/campaigns/endangered-species/
a potem się zalogowac i kliknac adoptuj mnie!!
tych zwierzaków będzie darmowych więcej każdy w nowym miesiącu!
czwartek, 28 stycznia 2010
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz